Nikkol

Poradíte mi, kde sehnat desku černého skla ( cca 50×50cm)? potřebuji na focení.

Nejlepší odpověď
mosoj

Hledej pod názvem opaxit ( opaxitové sklo).

http://www.go­ogle.cz/search?sou­rceid=navclien­t&aq=1&oq=opa­xit&hl=cs&ie=UTF-8&rlz=1T4GGHP­_csCZ434CZ435&q=o­paxitov%c3%a9+sk­lo&gs_upl=0l0l0l487­7lllllllllll0&a­qi=g2

Další odpovědi
anonym

Neuvedlas region, abychom tě mohli konkrétně nasměrovat.
Jinak běžný zákazník jde normálně k nejbližšímu sklenáři, ti mají kromě okenních skel i tlačená, matová, zrcadlová a barevná.
Doplňuji:
Díky doplnění od mosoje, ještě další varianta – opaxit používají i kameníci na náhrobky.
Takže na vratech nejbližšího hřbitova bývají nabídky služeb i s kontaktní­mi údaji.

hanulka11

já bych šla do sklenářství