barnajka

Poradíte mi, kde bych našla obsáhlejší databázi receptů arménské a libanonské kuchyně (v češtině)?

Na zahraničních stránkách je jich hodně, ale trošku mi dělá problém pořád přepočítávát ty cizí váhy a jednotky :)

Zkoušela jsem hledat i na českých stránkách, ale vždycky je tam těch receptů jen pár a pořád se opakují.

Představovala bych si stránky, kde bych našla všechny základní pilíře té které kuchyně + něco málo navíc. A ideálně, aby to byly originální receptury – ne improvizace á la Česko :)

Nevíte o něčem, prosím?
Za pomoc při hledání všem ochotnkům posílám velký dík!

Odpovědi
snookerballs

Tak použij převodník jednotek a máš to.