Poradite mi?Jakou koupit svicku,aby horela,tak jak ma a ne se vetcne topit slabej knot?Diky

Mam na ne smulu,bud hori chvili,nebo musim odlevat vosk,slaby knot atd.
Doplňuji:
ulet-vecne topit,

Nejlepší odpověď
Elk

Manželka kupuje svíčky voňavé ve skleničce, ale asi nejlepší jsou normálně špičaté, kde vosk ztéká po svíčce.

Další odpovědi
iceT

Jak píše ELK,jsou na trhu svíčky,které když zapálíte,tak vosk ani nestéká a nedělá nepořádek,svíčka jen hoří.

Terryle

Tak to na ně asi fakt máš nehoráznou smůlu :o) Svíčky se doporučujou těžko, ani snad nevím, že by byly nějaké značky… Obecně jsem ale nikdy neměla problémy třeba se svíčkama z IKEA. Nejsou moc drahý a hoří pěkně. Třeba ty normální dlouhý, stékací jsou úplně v pohodě, dají se lípnout třeba do malýho květináčku nebo skleničky a nemusíš se o ně starat, vydrží hořet fakt dlouho. Ale jak se jmenujou, to si fakt nevzpomenu, i kdybych se na hlavu postavila… :o)

ReHu

Já kupuji v Ikea a jsou OK. Mají slušný výběr za dobré ceny a vyhoří téměř celé. Skoro vždy 🙂.
Ta je u vás taky, ne 🙂?

anonym

Diky za rady,IKEA je tu taky,tak tam mrknu.