England1522

Poradíte mi jak zhubnout nebo mi napsat dietní jídelníček já totiž jedu k moři v srpnu vážím 60 kg a chci vážit 55 kg

Jsem muž

Nejlepší odpověď
hanulka11

Nezakládej nové otázky k jednomu tématu , od toho je tam diskuze pod otázkou .
Jez střídmě a hodně se hýbej – jídelníček ti na míru může sestavit jedině potravinový poradce ,ale musíš k němu na konzultaci. Kdo tě nezná ,ti jídelníček nesestaví. Co funguje na mne- nemusí fungovat na tebe

Další odpovědi
Michal Kole

5 kg není tak „vážný“ problém

Spíš záleží více klik měříš.

5kg nabereš nebo shodíš hned stačí nemoc a pár kilo je dole nebo stres v práci doma, který řešíš sladkostmi, aby jsi si obalil nervy

honza19hk

záleží kolik měříš. Výšce by měla odpovídat váha..

GM

Jsi muž a chceš vážit 55 kg? To po zhubnutí nebudeš muž ale chcíplina.