Avatar uživatele
barnajka

Poradíte mi, jak se tu zadávají ankety?

Anketu jsem tady ještě nezkoušela, ale chtěla bych teď jednu dát. Do okýnka „Položte novou otázku“ se mi otázka vejde tak tak, potřebovala bych ji pak trošku rozvést. Jde to?

Když definuju otázku a vyberu anketu s možností odpovědi: ANO X NE a dám potom „Odeslat“ – co se stane? Anketa se už pošle na hlavní stránku, a nebo se mi otevře další okno, kde se můžu k zadání ještě trošku víc rozkecat?
Asi bych si to mohla rovnou vyzkoušet, ale nechci hlavní stránku Odpovědí zahlcovat svými nevydařenými pokusy :D
Děkuju za rady

PS: Případnou užitečnou odpověď odměním palcem zítra – dneska už mi nějakým záhadným způsobem došly, ačkoliv jsem tu teprve chvilku a nechce se mi věřit, že bych limit opravdu vyčerpala :(
Doplňuji:
Spíš mi šlo o to, jestli tu otázku samotnou můžu někde víc rozebrat: do řádku se mi vejde jen 120 znaků – to je příliš malý prostor na to, abych jasně vysvětlila, oč jde.
A nevím, co se stane, když vyberu možnost: odpovědi ANO x NE – a pak dám Odeslat. Jestli se tak moje anketka dokončí a odešle na hlavní stranu…a nebo se mi otevře další nabídka, kde budu moct otázku víc upřesnit a rozebrat. To nic, přinejhorším to hodím normálně do Aktualit, taky řešení :) Ale díky tome za radu! :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, dědapetr před 4650 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Nová otázka – vybrat Anketa.Pro více možností,vybrat – jiné,a podle potřeby je navolit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

Barnajko, napište k otázce, ať se podíváme do diskuse a tam to rozeberte. Jinak to, myslím, nepůjde. Taky jsem to tak už dělala.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek