dgfdgf

Poradíte mi, co mám dělat do tří do rána?

Dneska jsem na tom podobně. Spát nemůžu. Poradíte mi něco konkrétnějšího?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Toho je – spát, číst, jíst, pít, sex, poslouchat muziku, jít na procházku apod.

Další odpovědi
led

Pokiaľ ani jedna ponúknutá odpoveď nevyhovuje, je to ešte množstvo nezodpovedaných otázok. Čo tak odpovedať na ne?

briketka10

Já se dívám na stažené filmy, když si ho stopnu, tak
udělím paleček tu a tam tady, nebo někdy i odpovím
na nějakou zajímavou otázku – tato není (promiň)

  1. je moc stará..
  2. má dost odpovědí..
  3. bylo těch rán vícero..

Výběr je velký 😁

marci1

A co se vyspat? ☺
Počítej ovečky: první druhá, třetí … tísícíosmá… atd 🙂

Kepler

To je sranda, co? Píšeš že spát nemůžeš a kdekdo ti to radí. Jestli je u vás jasno, vem si flašu vína, deku, jdi se natáhnout do trávy a pozoruj hvězdy. Uvidíš kolik proletí meteorů.

Rakira

spinkat :)

Ronnie3697

Mastit pipíka

lukas1912

Člověk by mněl spat aspoň 7–8hod a ne tady sedět do raná.

gecco

Viz Lamalam – sex je báječným vyplněním jinak ´volného´ času…
😉