Rafaelo111

Poradíte mi co je dneska in?

Samota zabíjí, jsem mladý a sám, nemám nikoho s kým bych někam zašel nebo popovídal po netu (ikdyž mám raději osobní povídání než psaní po netu), s tím si nedokážu poradit, jak najít nové kontakty. Nevím co je v dnešní době in (o čem se debatuje)?, nemám kontakt s vrstevníky. Je to v dnešní době samozřejmost, je na tom spousta mladých stejně?

Pozn. Marci, Astaroth: Lidi nejsou zrovna moc zdvořilí, bavit se s někým cizím. Je v tom rozdím mezi věkovými kategoriemi? Děcka kolem 15 posílají učitele pri vyuce do řiti a z vlastní zkušenosti sem to zažil v hospodě :) :( když sem si sed k volnému stolu a přišli že tam mají svoje věci a že tam seděli. Chápu že 30 letí se tak asi nechovají nebo se pletu? a jak to vidíte s mladýma mezi 20–30 lety kam spadám já

Odpovědi
marci1

„In“ je bohužel vysedávat doma u počítače či mobilu. ☹
Neseď doma, vyjdi mezi lidi, kamkoliv: do kina, divadla, na bazén, do posilovny, čajovny, restaurace, do lesa, do parku. Neboj se mluvit s cizími lidmi, navaž hovor, můžeš se zeptat téměř na cokoliv (ve vší slušnosti). Držím palce! 🙂

anonym

Tak někam zajděte sám a k někomu se přidejte.

Debatuje se o všem. Doporučuju najít si místo, kdy by se mohli nacházet lidi se stejnejma zájmama.

Zvidatel

Být svůj. S*r na to, co si myslí ostatní, co chtějí ostatní a co se líbí jim.
Dělej, co tě baví, co se ti líbí, co máš rád, pracuj na tom, co chceš. A jak se říká tak ty správné lidi (i tu pravou) najdeš, až když budeš pracovat na tom co chceš, budeš dělat, co sám chceš a oni se objeví tam, na těch místech, kde si rád, kde víš, že být chceš. Pokud budeš „někoho“ hledat, tak ho nenajdeš, určitě to nebude někdo s kým budeš mít něco společného, s kým budeš skutečně rád a budeš si s ním (skutečně rozumět). Ať se to týká přátel nebo partnerky, tak ty pravé najdeš tam, kde si rád – při tom, co děláš rád. První pracuje na sobě a na tom, co chceš (od života).

jsemjá

Najdi si kámoše, nebo si založ blog.

Nela56

U nás ve městě se třeba často pořádají seznamovací večírky, na kterých se dá snadno s někým spřátelit :) Taky můžeš zkusit nějákou seznamku :) To, že je to seznamka neznamená, že tam lidé hledají jen vztah, naopak spousta lidí hledá jen pokec, jak přes internet, tak při reálném setkání :)
Nebo zkus někomu sympatickému napsat přes sociální sít :)

Zvidatel

Abych upřesnil, co jsem napsal, tak pokud člověk třeba rád čte a má velmi rád knihy, tak tu pravou (nebo i přátele) potká v knihovně, knihkupectví antikvariátu nebo někde, co má spojitsot s knihama. Skoro určutě nenajde takovou, kteoru by chtěl někde na diskotéce, na párty, v baru nebo už určitě ne ve stripklubu.
Podobně pokud třeba člověk rád maluje, tak spíš potká někoho s kým si sedne třeba v nějkaém takovém kurzu malířství, nebo spolku, skupině/členství, nebo i na přednášce, která je ve spojistosti s malováním/uměním.
Totéž se dá říct o zálibách jako cestování, historie, anebo i nějaké pohyblivější nebo činorodější aktivity jako třeba nějaké sporty, podnikání a seberozvoj. Podle (svých) zálib/koníčků a životního stylu najdeš ty, se kterými ti bude dobře. A každý má nějaké záliby a způsob života. A pokud jich máš třeba málo nebo nejsou „dostatečné“, tak si osvoj nějaké nové, přidej si další zálibi, změň způsob života. Třeba i v maličkostech.
Ve zkratce: ty psrávné lidi potkáš při tom, co tě baví, a pokud ne přímo přitom, co tě baví, tak v čem vidíš smysl – při takových činnostech/ak­tivitách. Ale samozřejmě někde venku – jen otázkou kde (a to podle těch zálib). ;)

Zvidatel

A jak se ještě říká, tak ten nejlepší outfit je sebevědomí. Tak se nezaměřuj na to, co je nebo by mohlo být in, co chtějí ostatní a co si myslí. Chovat se tak, jak chtějí ostatní, je pro toho člověka naprosto nesvobodné.
A pokud bys s tím měl třeba problém (neříkám, že máš, jen kdyby), tak neboj, všechno se dá osvojit a každá dovednost a dokonce i vlastnost jde naučit a vytrénovat.