marťa382

Poradíte mi báseň na recitační soutěž?

Napiště třeba, co jste recitovali vy a s čím jste měli úspěch. Je mi 14.Máte nějaké tipy?Byla jsem už i v knihovně a vybrala si básně od Seiferta, Kainara, Suchého a Žáčka.Recitovali jste někdo něco od nich?Můžete doporučit nějakou jejich báseň?Nebo klidně i od jiných autorů. Nechtěla bych nic typu:Karel Jaromír Erben – Polednice,atd­.Děkuji předem za rady.

Nejlepší odpověď
annas

Vyberte si tu báseň, která vám nejvíc „sedí“ a má vám co říct, dobře se pamatuje, záleží také na její délce atd..

Zkuste se podívat do odkazu – otázka se ji po několikáté opakuje.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­149&q=b%C3%A1se%C5%88+na­+recitaci&sa=Vyh­ledat