taxio

poradíte mi barevnou kombinaci?

Potřebuju barevnou kombinaci (př. 2 stěny modré 2 stěny bíle) na dětcký pokoj pro 12 letého kluka poradíte mi?
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi.Nakonec jsme vybrali tu modrou s bílou a vipadá to nádherně.

Nejlepší odpověď
hanulka11

to už je velký kluk -co kdyby si barvy vybral sám, zvlášť je-li to jeho pokoj

Další odpovědi
misa-radilka

Dětcký pro dětcko nebo dědský pro dědu? Jo aha, dětský pokoj :)
12 letý kluk už má třeba nějaké oblíbené barvy, že taxio? :)
Uvedená modrobílá může být hezká. Ale to jen pro dětský pokoj.
Kdyby to byl dědský, tak spíš šedomodrou.

led

Najlepšie nech si použije svoje obľúbené farby vo svetlých odtieňoch. Ale treba mu nechať aj nejakú plochu na plagáty. 12-ročný chlapec už si predsa vie povedať, ako si predstavuje svoje kráľovstvo.

Jana5678

Myslím si, že dvanácti letý kluk by si mohl vybrat barvu svého pokoje sám. Mám deseti letou dceru a nedávno si sama řekla o změnu ve svém pokoji. Dokonce si sama našla na internetových stránkách https://www.dre­amboutique.cz/de­korace-do-detskeho-pokoje/ dekorace do dětského pokoje, kde si vybrala několik kousků, aby se ve svém pokoji cítila dobře.