tomborova

Poradíte mě nějakej film při kterým umřu smíchy ?

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít odkaz, třeba si vyberete – další tipy na komedie.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=komedie

Další odpovědi
anonym

errrr
Pařba v Bankoku
Pařba v Las Vegas
Rok jedna.....
Doplňuji:
Freddyho úlet
Málem hrdinové
Návštěvníci 1,2,3
Tam mám překlep, má tam být v Bangkoku a ten film Errrr, nevím, jak se to přesně píše, je to komedie, nemůžu to najít

anonym

Takový film neexistuje.
Sám ho hledám již hodně let, vždy, když má manželka narozeniny. A zatím jen samé zklamání.

50centes

RRRRR

slečna fajn

Bruno
Borat
Diktátor

led

V žiadnom prípade!
nemôžem poradiť, keby ste to realizovali podľa navrhnutého filmu, bola by som obvinená za navádzanie k samovražde. Aký je na to paragraf a sadzba?
Komédií je veľa, ale nemyslím tie naivné, kde aj tliskaju, kričia a dupú za mňa. Tých prirodzene vtipných a smrteľne zase nie až toľko.

fcoop

Hansi, nevěš hlavu. Jednou to,sakra, přeci musí klapnout.