Poradíte, kdo mi udělá dobré webové stránky?

Víte o nějaké firmě z Východních Čech, která mi udělá dobré a ne drahé webové stránky?

Nejlepší odpověď
M0RRIS0N

ja se zajimam o weby uz od 6 let a jsem docela good wemaster umim i good designy … napis mi na icq 398250924

Zdroj: freezy-portal.7×.cz

Další odpovědi
Jirka

Ahoj, co treba www.animato.cz, www.omegaczech.cz nebo www.realdream.cz?

Dandi

Firem je dost a těžko propagovat jen jednu. Rozhodně je lepší obeslat více firem a zjistit ne jen za kolik, ale také za jakých podmínek stránky dělají.

Lencis

Doporučit nemůžu, nemám zkušenost (nejlepší je si k tomu sednout a udělat si to sám), ale chápu že ne každý na to má čas…

zde jsou odkazy na firmy – Královehradecký kraj:
http://www.fir­my.cz/Remesla-a-sluzby/Pocitacove-a-internetove-sluzby/Webdesignove-sluzby/reg/kraj-kralovehradecky

zde pro Pardubický kraj:
http://www.fir­my.cz/Remesla-a-sluzby/Pocitacove-a-internetove-sluzby/Webdesignove-sluzby/reg/kraj-pardubicky

Snad vás něco osloví 😉

Michalmic

Zdravím, tu konečnou cenu samozřejmě ovlivňuje dost faktorů. Taky záleží co je pro Vás dobrá cena, do 10 tis? do 20 tis? nebo snad do 30 tis? Já mám zkušenosti s touto firmou www.netboost.cz/tvor­ba_webovych_stra­nek.html