Conduite

Poradíte, kdo má nárok na peníze z úrazového pojištění?

Přítelkyně měla úraz, její rodiče si však chtějí nechat celou pojistku s tím, že oni platí pojistné a ona nemá tím pádem nárok.

Je to záležitost čistě závislá na domluvě, mají plné právo si pojistku nechat, nebo je zde něco špatně?

Stejná situace se stala již jednou v minulosti, tentokrát se však jedná o mnohem vyšší částku.

Nejlepší odpověď
Drap

Ten kdo má pojistku a komu to pojišťovna proplatí. Pokud je přítelkyně+ nesvéprávná, což asi je, protože jinak by si pojistku platila sama, tak bude vyplacena poručníkovi, nebo poručníkům,což budou zřejmě rodiče a ti budou ty peníze pro ni obhospodařovat.
Pokud se na to podíváš selským rozumem, se zbytkem morálky v hlavě, je logické, že peníze patří tomu, kdo pojistku platí.