Avatar uživatele
BibiankaH

Poradíte kde mi ušijí oblečení na mé míry? Mám problém s tím, že mi klasické modely nesednou.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? GM před 402 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
GM

Záleží na tom, odkud jsi. Přece nebudeš jezdit přes půl republiky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cappuccino

Nejlepe v nejakem modnim salonu nebo u svadleny.
Kde nakupujes?
Nevim, jaky mas problem, ale existuji katalogy, kde si kazda zena vybere.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Filip84

To je „chybně formulovaný nebo nesrozumitelný dotaz“:

  • nevíme odkud jsi, alespoň okres, nebo nejbližší město. Nějaká švadlena, nebo krejčíř, je všude, pak, samozřejmě, záleží na tom, co bys chtěla šít – zda klasické šaty fraucimoru, nebo třeba jeansy.
  • nepíšeš, co je příčinou toho problému, že Ti „klasické modely nesednou“. Podívej se, já jsem poměrně subtilní (1.67 m, boty 37–38), nemám ani jedny pánské boty, a ani jedny pánské kalhoty, protože pánské boty velikosti 37–38 se, poněkud, nevyrábí a pánské kalhoty mi nesedí: jednak mám velké i S-ko, a hlavně, mám dlouhé nohavice, a protože mám širokou pánev (mám o kousíček širší boky, než ramena), tak mi, skrze nízký pas, ty kalhoty padají, vypadám v tom potom jako kretén, a ani se necítím. No tak a co, dneska máš stejně kalhoty unisex, dámskou 38 mám akorát. 🤷‍♀️ Zase jsem měl chefku, co měla 1.86 m, a tak 3t (ta hmotnost je obrazně řečena), no tak ta, až na letní šaty, neměla zase v šatníku nic dámského. Ony tenisky velikosti 44 asi dámské taky nekoupíš, o kalhotách ani nemluvě. A? 🤷‍♀️ Beztak chlastala pívo a kurwowala na hockey, no tak, víš co, v nějakých růžových šatičkách by, tam ani tam, beztak nešla.

Buďto upřesni otázku, nebo si zadej do Google, Seznamu, nebo tak něco „švadlena“ / „krejčí“ a město. Ono Ti to něco vyhodí. Já bych se Ti holek zeptal, protože já si všecko opravím, i přešiju, sám, ale holky na to už dneska moc nejsou, takže k švadlenám chodí, která je dobrá, ale k čemu Ti to bude, když to bude 200 mi daleko? 😅

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek