Poradíte kde koupit Probiotické kapky pro děti 10ml BioGaia, než na netu za 600Kč :(

Nejlepší odpověď
arygnoc

Léky, léčiva a dolňky stravy na netu nekupovat, pouze u odborníků (tj. v lékárnách).

Celé generace dětí vyrůstali bez doplňků a hle, jsme tady.
Pokud mají děti normální stravu (vaříte nebo je vodíte McDonaldu?), není co řešit, mají vše, co potřebují (pokud nejsou nemocné, ovšem).

Další odpovědi
dědapetr

ptal jsem se telefonicky v lékárně a řekli na obědnávku 620kč a že ta cena je kolem těch 600kč běžná, tak tady jsou levnější,ale s poštovným to vyjde nastejno

Zdroj: http://www.to­pobchod.com/in­dex.php?detail=859502960­1557http://www­.lepsizdravi.cz/pro­dukty-podle-nemoci/mykoza/do­plnky-stravy/probioticke-kapky-pro-deti-10ml.htmlhttp://­www.picnicsro­.cz/potravino­ve-doplnky/probioticke-kapky-pro-deti-10-ml.html

Hlada

Zajděte s dítětem k lékaři. Pokud trpí poruchou trávení, je lepší léčit nemoc pod dozorem lékaře, krerý také předepíše účinný lék, zpravida zdarma. Jak se píše v příbalové informaci, kapky nenahrazují pestrou a vyváženou stravu. Používáním uměle připravených doplňků se může u dítěte narušit přirozený mechanismus přijímání výživy ze stravy.

MacaM

Tyto kapičky se prý dají koupit levněji v Polsku. Ale jestli máte potíže se zácpou, s nadýmáním, špatným trávením, z své vlastní zkušenosti u mých dětí doporučuji české bylinné kapičky Emulips (cena je o dost nižší), jsou čistě přírodní bez chemie, pomáhají ke správné funkci jater a žlučníku, nemají vedlejší účinky, neovlivňují užívané léky…více na uvedeném webu

Zdroj: www.emulips.cz/zdra­vislaskou