JájsemRaibek

Poradíte, k čemu slouží tento držák u traktoru, pokud to tedy držák je?

V traktoru vedle sedadla řidiče (uvnitř na podběhu) je upevněna tato součástka. Na držadlo při nastupování je to moc ostré a ne moc pevné. Není to vyloženě guma ani plast, ale takový gumoplast. Kdyby to měl dno, mohlo by to sloužit na odložení něčeho.
Ale k čemu to je?
Díky tomu kdo zná.

Zdroj obrázku: Vlastní fotografie

Hasicí přístroj ve tvaru válce, držák ve tvaru obdelníku. Ale narval jsem ho tam. Pokud by to však byl hasičák s ventilem-kolečkem, tak by nedržel a mohl by vyklouznout. Mám hasičák s páčkou a za drží na vrchní část, takže nevyklouzne.
K čemu ten držák slouží v originle-mysli výrobce však nevím.

Odpovědi
Mc Merkurion

… to bude asi příprava na sedátko spolujezdce …

zjentek

A není to LKT? Lakatoš? Na to přijdeš, ale… To může být jediná pičovinka a musíš rozebrat cely traktor! ;)

Hele a není to nakonec na výstražný trojúhelník?

JájsemRaibek

Mc Merkurion: Není to pevné, ohývá se to.

zjentek

ANI OČKO NENASADÍŠ!!!?

Mc Merkurion

… co to je za traktor ??? … podle barvy zetor nebo ferguson …

JájsemRaibek

Bělorus, hledal jsem na netu, třeba i obrázek, ale bezúspěchu.
Fotka nic moc, je tmavá, ale vidět to snad je.

JájsemRaibek

Kdyby to bylo kulaté, tak snad na pití, ale chybí dno nebo nějaká spodní zarážka.
Snad jen na nějakou 20kg palici (na případné opravy :DD), ale zas by to mělo krátkou násadu kvůli podlaze.

Mc Merkurion

… a co úchytka na hasičák ???

JájsemRaibek

Hranatý? Kdyby to bylo kulatý tak možná.
Jediný, co mě napadlo, že by to mohlo být na zakládací klín.

JájsemRaibek

https://ctrlv­.cz/3mmL

jáára

je to na hasičák.

zvonisek

Příspěvek smazán administrátorem.