pokazdejinak

Poradíte, jakým způsobem se dá po USA cestovat busem nebo vlakem?

snad existuje nějaká síťová jízdenka – nevíte, dá se koupit předem u nás?

Nejlepší odpověď
lipa

Dobrou volbou mohou být autobusy Greyhound, společnost jezdí po celé severní Americe, tedy i v Kanadě. Síťová jízdenka se u nich jmenuje DiscoveryPass a může se koupit online. Výhodou je, že má jen časově omezenou platnost a na kilometrech nezáleží. Nicméně za zvážení stojí pronájem auta, při dlouhém cestování ve více lidech je to ekonomičtější. Má-li půjčovna pobočky na obou pobřežích, dá se projet státy bez nutnosti „okruhu“.

Zdroj: www.discovery­pass.com