chelsey

poradíte? jak zařadit v DPH obrazy.nakupuji od neplátců,sama jsem plátce.Dá se použít snížená sazba?díky

Odpovědi
Drap

Pokud vím, tk ani na obrazy neplatí snížená sazba.

Mapel

Ne. Nepatří do snížené sazby. Prostuduj si přílohu k zákonu o DPH.
Doplňuji:
To Mosoj: Já pochopil otázku tak, že bude prodávat obrazy a pak musí DPH odevzdat. Na vstupu je nula a na výstupu 21% i když nakupuje od neplátců.

mosoj

Rok 2013, amnestie a tady pořád stejné !!
Nakupuješ od neplátců tak na DPH zapoměň i kdyby bylo pět sazeb DPH a ty jsi byla pětkrát plátce !!
Dáš to do účetnictví celé . Prostě DPH v tom není !!!!!
Doplňuji:
Mapel : Pokud to tak je, tak ano. Kdo to má ale poznat.