Raddess

Poradíte jak vybrat nejdůvěryhodnější CK na dovolenou?

Zdravím,

jelikož poprvé si chci vybrat dovolenou u moře, nejlépe ve Španělsku, poptávám cestovní kancelář u které budu 100% přesvědčeny, že je vše v pořádku tak jak se má. Hledám spíše Last minute, poradíte webovky CK?

Děkuji za rady.

Nejlepší odpověď
Bedy

Já si myslím, že Čedok je záruka solidnosti a důvěryhodnosti, jinak bych koukal na internetu po diskuzích po recenzích…

Další odpovědi
marci1

Na dovolené se opravdu nevyplatí šetřit. Známá a renomovaná cestovní kancelář je zárukou dobré a klidné dovolené, i za cenu trochu dražší dovolené. (Čedok?)