lerak14

poradíte?jak to dělají ti co jsou od rána do večera u obchodů?

kouří lemtaj pivo a smějí se na celé kolo ráno jsou tam zas a tak den co den mám pocit že veřejné osvětlení by mělo svítit i přes den abych na někoho nešlápl(u toho obchodu)

Nejlepší odpověď
aramah

Tak se jich zeptejte,u nás jsou také povaleči a líbí se jim to.Každý tvůrcem svého štěstí.Je dost možností a vím o čem mluvím,příjdou že chtějí práci a když ji mají tak koukají jak zdrhnout.Spousty lidí by chtělo peníze,ale pokud možno bez práce!!!(zamozřejmě jde jen o pár lidí většina pracovat chce ale z nějakého důvodu nemají šanci,zdravotní problémi,i věk hraje roli.)

Další odpovědi
BEAES

Nevím co chcete poradit......tito lidé jsou tam proto, že nedělají nic a jsou pod vlivem alkoholu a proto se smějí a je jim vše jedno.

anonym

vy jste nikdy nesnil?třeba sedí u obchodu a představují si jaké by to bylo odcházet a mít plné tašky samých dobrot

panenka

U nás to jeden kluk taky dělá každé ráno ho vídávám u obchodu i v Sobotu a v Neděli stát s pivem v ruce .Už jsem se ho i ptala proč není raději doma nebo něco nedělá a on mi na to řekl,že žádnou práci nemá doma by ho to samotného nebavilo a tak chodí za chlapama si pokecat na pivko.