Dismas

Poradíte, jak spustit aplikaci?

Nainstaloval jsem si na notebook s Win 10 hru, vše se tváří, že je v pořádku, ale když ji chci spustit, tak to nic neudělá a tváří se to, že jsem nic nespustil.

Odpovědi
metalavenged

Hodně málo informací. Záleží taky, jestli jsi ji pirátsky stáhl, nebo je zdarma. Jestli je zdarma, tak jestli ji máš přes klienta, nebo z webové stránky.
Pokud ji máš koupenou (na CD) nebo přes klienta (ať už koupenou nebo zdarma), tak můžeš požádat pomoc klientský servis. Taky si pořádně pročti, jaké podmínky musíš splňovat (třeba hra není kompatibilní s Win 10).
Ale… pokud sis ji stáhl pirátsky, tak je chyba buď na straně tvé (opět nemusíš splňovat podmínky, nesprávně použitý crack, nebo žádný ani nebyl použit), nebo na straně osoby, která ji na stáhnutí nahrála. Pak budeš muset stáhnout hru z jiného odkazu. :)