Miroslavst

Poradíte jak otevřít láhev s vínem?

Před chvílí jsem chtěl otevřít láhev s vínem, ale vývrtka se z toho umělohmotného špuntu jen vytáhla a když ji tam znovu našroubuji, tak zátka drží v lahvi a tahám ven jen vývrtku :(
Hrdlo se mi nechce sekat a zátku dovnitř strkat taky nechci.
Máte nějaký jiný nápad?

Nejlepší odpověď
Mousinek

To je znamení že to nemáš pít

Další odpovědi
BEAES

Tak pokud se hodláš vína napít, tak Ti nezbude, než špunt do láhve zatlačit. Hrdlo bych nesekala, hrozí poranění, či střepy v moku.

mojitek

jestli to chapu dobre,tak umela zatka je uz uprostred rozbodana tak ze vyvrtka se nama za co chytit?

Terryle

Zabalit flašku dobře do látky (ručník, mikina atd), dát vodorovně (aby víno zaplavilo špunt) a pak s ní mlátit o zeď, futra atd. Náraz se vínem přenáší do špuntu a nakonec ho vystrká ven. Mně se to ještě nikdy nepovedlo, ale to je mou nešikovností. Jinak to fakt funguje – viz video.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=QSlSH7J­gDYE&feature=re­lated

janek66

Jestli je zátka uprostřed už děravá,strčit do ní dvě brčka.Jedno úplně,druhé jen nakraj.Poteče to sice pomalu,ale jistě.

hanulka11

Už jste se napili?