pusinka50

Poradíte jak nastavit prohlížeč Google chrom?

Aby po kliknutí na na ikonu prohlížeče Google chrom, kterou mám na ploše počítače, a po otevření internetu se mi otevřela stránka normálně přes celou plochu? Nyní po rozkliknutí ikony Google chrom se mi objeví stránka velikosti tak na 1/4 monitoru, musím každou otevřenou stránku pokaždé zvětšovat na celou plochu obrazovky. Jde to nějak přenastavit?

Navíc. Mám v nastavení Google chrom nastavenu jako výchozí stranu www.seznam.cz. Ale po rozkliknutí ikony Google chrom se mi objeví strana s nabídkou více web stránek, na kterých jsem byla. Mohu je sice zrušit křížkem nahoře v rohu a objeví se místo zrušené strany jiná, třeba dříve prohlížená. Ale stránky naskakují ty, které mě nezajímají a navštívila jsem je třeba jen 1×. Já bych ráda, aby se vždy objevila strana www.seznam.cz.
To je tak nedokonale udělaný prohlížeč nebo jsem nedokonalá já, že to neumím nastavit??:-)) Poradíte? 🙂

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

V první řadě pravé tlačítko na ikonu a tam zatrhnout v maximalizovaném okně.
No a to další je v nastavení gůglu. Prostě domovská stránka atd.

Další odpovědi
isteron2

Treba si v nastavení vypnúť zobrazovanie historie.
Rozšírenie obrazu na celú plochu obrazu. Vpravo hore na vrxhnom riadku máte 3 ikonky, x obdlžník a vod. čiarku. Keď klepnete na tú strednú ikonku, obdlžník, roztiahne sa obraz na celú plochu.
Ja mám ikonku na Chrome v strede, pravá, x je vymazanie okienka,
v strede je obdlžník a s tým sa rozširuje obraz, vľavo je uloženie do čakacieho modu.

cochee

K poznámce v diskuzi: samozřejmě že to lze, nastavit domácí stranu. Viz Zdroj.

Zdroj: http://suppor­t.google.com/chro­me/answer/95314?h­l=cs

pusinka50

Tak nastavení maximální obrazovky je už v pořádku. Zkontrolovala jsem nastavení Googlu chrom. Domovskou stránku mám Seznam.cz, ale po rozkliknutí Google chrom se objeví stránka s horní vyhledávací lištou prázdnou a na obrazovce monitoru je obrázek s osmi naposledy prohlíženými stránkami. Raději bych tam měla seznam.cz.

pusinka50

Zjistila jsem, že u Googl chrom nejde nastavit jedna domovská stránka po otevření prohlížeče. Vždy se tam objeví 8 okének s naposledy prohlíženými stránkami.
isteron2: opravdu vím, co znamená čtvereček nahoře vpravo. Ptala jsem se na úplně něco jiného. 🙂