iceT

Poradíte,jak na to?

Kamarádka si koupila tablet Evolve Vision XD9,a nemůžeme se na něm přihlásit do Google play,přestože na mém pc se tam přihlásím normálně jejím účtem.
Pokud se přihlašuje na tom tabletu,tak vyskočí
Nelze navázat spolehlivé připojení k serveru.Může se jednat o dočasný problém nebo pro vaše zařízení pro android nejsou zprovozněny datové služby.Pokud problém přetrvává,zavolejte zákaznickou podporu.

Nemohu přidat účet ani přímo v zařízení,a v Google play nemohu zařízení přidat jako jsem mohla udělat se svým telefone a tabletem.
Takže poradíte jak na to?

Doplňuji:
Zprovoznit se mi to zatím nepodařilo,ale zajímalo ba mě co si mám představit pod pojmem Google android 4.1 jelly bean.Vím zhruba co je android.Děkuji.

Nejlepší odpověď
arygnoc

z tabletu sa prihláste do https://store­.google.com/ (tam bola správa zariadení presunutá)
otvorte [≡] a tam je správa zariadení android.

viac prípadne v diskusii.

;-Q
Doplňuji:
takže druhý pokus z nápovedy google play ( https://suppor­t.google.com/go­ogleplay/answer/2521798­?hl=cs ):

[citujem]

Přidání účtu do zařízení

Chcete-li v aplikaci Obchod Google Play začít stahovat a nakupovat obsah, je nutné si do zařízení přidat účet Google.

Účtem se rozumí adresa Gmailu nebo uživatelské jméno v doméně hostované společností Google. Do zařízení si můžete přidat více účtů Google.

Postup přidání účtu Google do zařízení je následující:

Otevřete v zařízení hlavní nabídku Nastavení.
V sekci Účty klepněte na + Přidat účet.
Vyberte možnost Google Google.
Vyberte Existující (pokud chcete přidat účet, který již vlastníte) nebo Nový (pokud si chcete vytvořit nový účet).
Postupujte podle pokynů k přidání účtu.

Po přidání účtu do něj přidejte Peněženku Google: přihlaste se ke svému účtu na adrese wallet.google.com. Poté můžete začít nakupovat obsah na Google Play.

[koniec citátu]

;-Q

Další odpovědi
setapouch

Dostanete se z něj na Internet?

gecco

…„Google android 4.1 jelly bean“… – nic ´složitého´- jde prostě o označení (pojmenování) verze OS Android vydané společností Google (obdobné je Microsoft Windows 8.1)…
😉

zjentek

nevím, ale pod pojmem jelly bean si představím něco jako atomkaši ..;q

iceT

Ary,to všechno jsem zkoušela ještě včera v noci,nepodařilo se nic,furt vyskakovala ta chybová hláška.Vyřešili jsme to tak,že se skočilo do prodejny,kde se tablet kupoval a po ukázání problému bylo dohodnuto přehrání software,a ještě se nám dostalo omluvy.

arygnoc

paráda.
niekedy je najjednoduchšie riešenie najsprávnejšie ;)

;-Q

arygnoc

a napísala ste správne adresu?

jedná sa totiž o zabezpečenú adresu, ktorá začína https:// na rozdiel od bežnej adresy http://

(rozdiel je v poslednom pridanom písmene „s“ u zabezpečenej adresy).

;-Q

iceT

postupuji podle vašeho návodu https…otevřu tu věc v závorce a správa zařízení se objeví,kliknu na to a otevře se mi jiná stránka,která hlásí,že
Žádná aktivní zařízení
Pokud chcete používat Správce zařízení Android, musíte mít aktivní zařízení Android.
Koupit zařízení v obchodě Google Store

iceT

kecám,na tom tabletu se tam ani nedostanu,kliknu-li na nějaký odkaz,tak se mám přihlásit účtem,a to mi zase vyskočí ona hláška,kterou jsem uvedla přímo v otázce.Se asi picnu nebo co…

arygnoc

napred si v tablete otvorte normálny gúgl a prihláste sa (napr. v emailoch).

potom vlezte do store a tam to máte – je to idiotsky spravená stránky, musíte čakať, kým sa vám všetky ich produkty načítajú – chce to trpezlivosť.

;-Q

ak to nepôjde, tak potom treba fakt použiť telefonickú podporu – ktovie, čo všetko tam pomenili (ja tam moc nechodím).

iceT

díky moc za radu,třeba se k tomu nejak dopracuju,hezký zbytek večera prajem…

arygnoc

dajte potom vedieť, ako to dopadlo.
pekný večer.

;-Q

iceT

Na internet se dostanu bez problému,mám podezření,že tablet není tablet,ale iPod,který bohužel Google play nepodporuje.V za­řízení je ikona Obchod play,ale přes to taky nejde přihlásit.

Hlada

Není. Má Android 4.1.