Avatar uživatele
anonym :D

Poradíte jak mám správně sbalit/flirtovat s holkou?

Zdravím! Znám se s jednou holkou, která se mi líbí a mám ji rád, ale problém je ten, že neumím s holkama flirtovat. Proto bych vás chtěl poprosit o rady/zkušenosti jak sbalit/flirtovat s holkou (15–20 let). Předem děkuji za odpovědi!

Zajímavá 0 před 1035 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Skvělé fáro a bezva drahé oblečení asi nepřicházejí v úvahu. Tak tedy klasika z první republiky: přestavit se, pozvat na kafe či skleničku (i zmrzlina postačí), pochválit jejího pejska, úžasný outfit nebo i krásné oči. Troška situačního humoru taky není k zahození. „To vše, co na tobě vidím a z čeho jsem úplně mimo, je fakt pravé?“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Podívat se do zdejšího archivu, taková otázka už tu byla aspoň stokrát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AlfonzSP

Procti si literaturu The Game

Zdroj: https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=the+game+strau­s&https://www­.google.com/se­arch?q=the+ga­me+straus

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
UPhelp

My ti potřebné vlastnosti a schopnosti k tomu neopatříme. To je na tobě. Potřebuješ humor (jistou dávnku výmluvnosti) a sebevědomí. Flirtování jinak není žádná věda, občas proneseš nějakou narážku, poškádlíš, zalichotíš a podobně.
Udržovat oční kontakt, být v blízkosti, občas se letmo dotknout, být osobnější.
Jinak to chce trénink.

Že se ti holka líbí a že s ní chceš být (chodit s ní), tak nemusíš flirtovat. PROSTĚ JI POZVI a nedělej z toho něco, co to není. Jinak je to jen otázka strachu a sebevědomí.
A spíš než flirtovat je lepší být šarmantní. Ukázat (projevit) jí svůj zájem, býk k ní pozorný, říkat jí hezké věci (a myslet to vážně), něco ji dát, bavit se od srdce, upřímně o věcech, co vás zajímají a hlavně co zajímá ji.
Flirtovat můžeš s každým (opačným pohlavím). O to jde. Je to nezávazné a jen udržuješ takové mírné napětí, které ale k ničemu ve většině případů nevede. Já bych flirtem označil takové důvěrné seznamování (i když už se třeba znáte). Vyptáváš se a pronášíš něco, co se toho druhého týká, nějaké poznámky, něco osobnějšího (o to jde) až provokativního, hlavně pronášíš komplimenty, chválíš (ale zase ne přehnaně a nuceně). Hlavní je (při flirtu) nebrat to přílíš vážně – od toho je to flirt (a to asi není to, oč ti jde). Proto je třeba si věřit, být v pohodě a umět trochu mluvit a bavit se s ostatními (a mít tu trochu humoru a správných narážek v pravou chvíli).

S holkou stačí, když se dobře bavíš. Můžeš ji pozvat ven jen tak nezávazně, pokud nejste typičtí přátelé (kteří se setkávají). Pak z toho můžeš udělat vztah. Nebo ji prostě rovnou pozvat na rande.

před 1035 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
UPhelp

mírným napětím míním vzrušení (žádné stresové napětí). :D

před 1035 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek