DusanOrlik

Poradíte jak má správně fungovat bezdrátová klávesnice?

Mám bezdrátovou klávesnici Blutooth Mobile Keybort 6000 a k tomu se potřebuje nějaký ovladač.Nevíte název ovladače a kolik stojí?
Doplňuji:
Vlastně jsem tu klávesnici vyhrál v soutěži.Poradíte mi na jaké stránce mám stáhnout ten ovladač?Díky moc!

Nejlepší odpověď
led

Ak máte Blutooth v počítači treba ho zapnúť a spárovať PC s klávesnicou.

Další odpovědi
kropitko

Nejsem žádný odborník,ale jak už naznačil Miroslav,tak ovladač si můžete stáhnot z netu,no ale myslím si,že jste ho dostal při koupi té klávesnice,,,prostě je to CD,vražte ho do počítače a nainstalujte ho. (pokud vám přijde,že z vás dělám pitomce,tak se omlouvám a podotýkám,že tak to myšleno nebylo) Promiňte…

Miroslavst

Ovladač není věc, ovladač je program, který řekne počítači co má s danou věcí dělat. Koukni na internet, do vyhledávače zadej název přístroje a dopiš ovladač (driver) a ono ti to vyhledá, pak stáhni a nainstaluj.

mosoj

Souhlasím s Led. Ale pokud není BT v počítači je u klávesnice přiložen přijímač BT do USB. s ovladačem. Stačí nainstalovat.