Avatar uživatele
Kelt

Poradíte, čím se dá dobře psát?

Mám na mysli průpisku, pero, a musí to psát za všech podmínek.
Mělo by to vydržet nějakou dobu, psát stejně kvalitně, při změně úhlu pera by měla být stejná stopa psaní, psát by to mělo na každém papíru, na kterém jde psát, a podstatné je, že to bude psát, nechci platit za značku.
Podobný úkol měli američtí vynálezci vymyslet něco pro kosmonauty, Rusové používají tužku.
Já kupuji v Kauflandu nějaké levné průpisky a mám pocit, že tam není nová náplň, protože to dlouho nepíše. Tak díky za tipy.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? quentos, Kulpix před 2063 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Já střídám plnicí (ne bombičkové) pero, parkera,
čínské pero a mikrotužku se středně tvrdou tuhou.

Zapomněla jsem:
Docela ráda mám i tenká gelová pera.

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jáára

Nejlépe se mi píše s reklamní propiskou se stylusem. Krásně klouže po papíře.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Mohu doporučit propisovačky fy. Milan.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

Tak nekupujte levné propisky v Kauflandu, ale pořiďte si lepší pero v papírnictví nebo na internetu.
Osobně jsem, až právě na ty levné, nikdy s propiskami problém neměla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukes888

Klausovo protokolární pero. :D :D Ale ne, zkuste se podívat v nějakém kvalitním papirnictví. ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radius

Mně se osvědčilo tohle pero, mám 0.7 mm, píše pěkně, silněji. Mám ho na stole.
Když dochází, zajdu do papírnictví a koupím novou náplň.

Zdroj: http://www.for­mtisk.cz/obchod/pe­ra-propisky-a-tuzky/466-gelove-pero-weiada.html

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kulpix

používalk jsem propisky zn. KORES, ve škole píšu bombičkovým perem, občas propisky zn. SOLIDLY,
nyní jsem si koupil i nějaké gelové propisky v Albertu.

Solidly > https://1url.cz/@so­lidly

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Existují speciální propisky použitelné v libovolné poloze (vzhůru nohama) i třebas v mokru. Ale nemám momentálně na ně odkaz.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Psaní je hlavně o náplni i když držení je také důležité. Dnes je již většina náplní kvalitních.

Osobně volím Značku PILOT – acroball nebo Pentel když chci tenkou stopu.

V současné době se mně nejlépe píše s tímto ( náplň je velkoobjemová) :
https://www.to­nerprint.cz/ku­lickove-pero-kores-k6-pen-soft-grip-mechanicke-modre-p55658/?utm_sou­rce=Google+n%C3%A1k­upy&utm_medium=ppc&ut­m_campaign=Ku­li%C4%8Dkov%C3%A9+pe­ro+Kores+K6+Pen+S­oft+Grip,+mech­anick%C3%A9,+mo­dr%C3%A9&gclid=Cj0KCQjwn­ZXbBRC8ARIsABE­Yg6CYMQwufyE_6j6uZ30wcJ­zsa4NwRoDalDBpUG­Rl8C0tWSeNaxtAV­fcaAvHYEALw_wcB

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Navykl jsem si na PILOT Super grip. Mají snad v každém papírnictví, ale je o chlup dražší. Nechají se k nim koupit i náplně. Ale já ho stejně vždycky dřív ztratím, tak musím koupit komplet…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Řeknu to takhle: Neexistuje dokonalý výrobek. A to ani v psacích prostředcích… Nelze prostě zkloubit některé parametry doromady. Prostě nejde.
Já mám nejraději pilot G2. Jsou i v několika šířích stop.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování