tomasstir325

Poradit prosim *

Když se pohybuji rychlostí světla, cestuji časem do budocnosti? Jo a také jsem slxšel že LHC má být nynějším strojem času!! :))) lámu si stím celou dobu hlavu, jak to tedy je.

Nejlepší odpověď
Dados

na prvni otazku rikam NE. A proc ? Podle me je to celkem jednoduche. Vemte si, ze rychlosti svetla se pohybuji svetelne paprsky. To by znamenalo, ze Slunce je v minulosti a paprsky sem cestuji pres nejaky casoprostor z minulosti. Proto si myslim, ze ne. Opravte me jestli si to myslim spatne. A je to uplne stejne, jako kdyby nekdo rekl v 16.stoleti, ze se da nadzvukovou rychlosti cestovat casem. O tom druhem nic nevim, ale rad si pockam na nejakou odpoved :)

Další odpovědi
anonym

ešte to nikto nevyskúšal.
kto vie, ako to je.
a či to vôbec ide.