slevin

poradil by nekdo,kde se da naucit nejakemu zamecnictvi,o­tevirani bytů?chtel bych si zalozit firmu.obnovit zivn.list.díky

Nejlepší odpověď
Drap

Dobří zámečníci to umí. Nepíšeš jaký ŽL chceš obnovit, zda na zámečníka , či na zloděje?

Další odpovědi
ReHu

Někde ano, ale někteří nevíme, kde bydlíš.

http://www.go­ogle.cz/#hl=cs&g­s_rn=1&gs_ri=hp&cp=20&gs­_id=dt&xhr=t&q=u%C4%8Deb­n%C3%AD+obor+z%C3%A1m­e%C4%8Dn%C3%AD­k&pf=p&tbo=d&scli­ent=psy-ab&oq=u%C4%8D­ebn%C3%AD+obor+z%C3%A1m­e%C4%8Dn%C3%AD­k&gs_l=&pbx=1&bav=on­.2,or.r_gc.r_pw­.r_qf.&bvm=bv­.1357700187,d­.Yms&fp=fc95009­d2f8587a&biw=1514&bih=961

Hlada

Na internetu je dost informací jak na to i kde koupit nebo jak udělat nástroje. Stačí zadat do vyhledávače lockpick, picking, rating, bumping.

Zdroj: http://www.kdo­siodjinud.cz/loc­kpick-odemceni-fab-neni-problem-zaciname.a76.html

Děda Louda

Nejlepší bude vyučit se zámečníkem a dlouholetou praxí získat potřebné zkušenosti.
S otevíráním bytů to není po právní stránce zas tak einfach, nepočítej s další amnestií.

kablik

Domnívám se že to vše ses měl naučit ještě před amnestií.