Best_holčina

Poradil by mi někdo, jak se dostat do děcáku? Doma mě nenáviděj… Prosím, jinak snad skočím z mostu u nás před domem!!

Nejlepší odpověď
Dochy

Pokud máš doma problémy, zkus nějakou poradnu, nebo přinejhorším sociální odbor na úřadě…

Ale nejdřív se opravdu rozhodni kdo jsi.

ivzez

Ušel ventil:
Podívejte se na její otázky a potom kritizujte, chytrolíne!

Ušel ventil

Zatím ji kritizujete jenom vy a chytří podobní

ivzez

Kdyby ta dívka měla doma opravdu takové problémy,
nepsala by z účtu své matky.

A kdybyste si její otázky prohlédl, došlo by Vám, oč jde.

Že by Vás bavilo, když si z Vás někdo střílí?

Mc Merkurion

… kdyby někdo používal hlavu, tak mu dojde, že sice to možné je, ale těžko budou klást takovéto otázky ze stejného profilu !!!

anonym

otázkou je zda na tom vůbec záleží. Otázka byla položena, a odpověd má buď reagovat na otázku nebo je nerelevantní. Kdyby tohle byl stack owerflow, všechny ty kádrující odpovědi by dostali negativní rank 🙂

Dochy

Nesouhlasím. Snaha většiny lidí je odpovídat správně k danému problému. Ale tady to vypadá, že jsme nedostali správné informace. A pokud jde o problém konkrétní osoby (jak je zde prezentováno) připadá mi logické a naprosto přiměřené, že Ti co se snaží odpovědět se pokusí k informacím dopídit jak to jde. Výsledek: Dost protichůdné a matoucí informace.

ivzez

Tak mne to rozhořčilo, až jsem zapomněla odkaz:
https://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/73278