Kryšpín

Jaké je pořadí znečišťovatelů ovzduší v České republice?

Pořadí znečišťovatelů ovzduší v České republice

Kdo nejvíce zamořuje ovzduší v ČR, nikoliv lokálně ale celkově, průmysl, domácnosti s palivem na TP, auta, a.p. ?

Odpovědi
marci1

Pořadí Organizace/firma Provozovna Kraj Množství látek v kg Trend
1 SPOLANA a.s. Spolana Neratovice Středočeský kraj 38 129,60 ↓
2 ACO Industries k.s. ACO Industries, k.s. Kraj Vysočina 23 637,00 ↑
3 PETER – GFK spol. s r.o. PETER – GFK spol. s r.o., provozovna Kocbeře Královéhradecký kraj 8 703,00 ↓
4 PETER – GFK spol. s r.o. PETER – GFK spol. s r.o., provozovna Trhový Štěpánov Středočeský kraj 8 184,00 ↓
5 Iveco Czech Republic, a. s. Iveco Czech Republic, a. s. Pardubický kraj 7 216,40 ↑
6 COMPOSITE COMPONENTS a.s. COMPOSITE COMPONENTS a.s. Pardubický kraj 7 075,00 ↑
7 Teva Czech Industries s.r.o. Teva Czech Industries s.r.o. Moravskoslezský kraj 6 432,00 ~
8 L.A.S.T., spol. s r.o. Tečovice Zlínský kraj 6 089,00 ↓
9 KRONOSPAN CR,spol. s r.o. KRONOSPAN CR Kraj Vysočina 6 058,00 ↑
10 DEZA, a.s. DEZA, a.s., Valašské Meziříčí Zlínský kraj 5 411,47 ~

http://www.zne­cistovatele.cz/ran­ks/2016/2/null
Poslední údaje z r. 2016 🙂

Rokio

marci1: Odpověděla jsi kvalitně a tvá odpověď je vyčerpávající, ale myslím si, že je trochu mimo téma otázky. Tazatel to chtěl vědět obecně.

Jinými slovy, jaké je pořadí domácností, elektráren, průmyslových závodů, automobilů, jiných dopravních prostředků atd. v tom, jak znečišťují Českou republiku.

Navrhuji ti tedy ještě doplnit tvoji odpověď, i když jsi poskytla cenné informace.