Avatar uživatele
Mexxyn

Poradí někdo s výběrem iPhonu ?

Ráda bych si pořídila iPhone, ale zatím s ním nemám žádné zkušenosti. Chtěla bych se vejít do částky cca 11 000,– za nový telefon, což znamená, že bych volila řadu 4S. Problém je ale v tom, že je v online obchodech k sehnání pouze 8GB verze telefonu, 16GB nikde nenabízejí a v případě 32GB se už nevejdu do určeného cenového limitu. Nejsem si však jistá, že 8GB je pro takovýto telefon dostačujících. Prosím tedy o radu, pokud někdo máte zkušenost.
Doplňuji:
Díky za radu, to množství videí, písniček atd., které se vejde do 16GB verze mi moc pomohlo.
Co se týče Androidu, tak ten mám teď a rozhodně už ho nechci.

Zajímavá 0 před 3653 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
richter jan

ahoj,
pokud Ti to pomůže, tak posílám přehled jak jsem na tom já se svým Iphone 16GB

340 píšniček
65 krátkých videí – kolem jedné minuty
850 fotek
24 aplikací
a to vše zabírá cca 13,5 GB

Takže Tobě by se do 8 GB reálně vešla cca polovina…
Jestli Ti to stačí nebo ne si musíš zvážit sama… nebo jestli by nestálo
za to pořídit např. v nějakém kvalitním bazaru zachovalou verzi 16 nebo 32 GB.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

Pokud si nevkládáš na mobil videa a písničky, 8GB ti bude bohatě stačit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pokud chceš za stejné peníze více GB pak můžeš koupit nějaký Android telefon … to jsou konkurenční dotykové telefony, dnes jsou už populárnější než iPhone samotný. Zkus třeba http://goo.gl/qjdns6

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Razza

Snaž se si koupit co nejvyšší model, teda dapomni na 4 nebo 4s řadu a jsi do 5 nebo 5s. Když projdeš inzeráty, tak i 5S se zárukou se dá kolem 12tisíc koupit, 5 už i za 10tisíc.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

mohu se jen ze zvědavosti zeptat, mimo otázku, jaký android telefon to byl ?

před 3653 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

mnozí výrobci totiž dokáží svými úpravami úplně zničit „uživatelský zážitek“ nebo také tím že do telefonu dají příliš slabý hardware – tím uživateslký zážitek dokonale zabijí, dělají to u těch nejlevnějších telefonů které opravdu není moc dobré kupovat. Jen by mě zajímalo který z těch výrobců tě dokázal takhle odradit 🙂 Totiž obvykle když někomu takovému půjčím na vyzkoušení originální NEXUS s čistým androidem bez jakýchkoliv zbytečných úprav výrobce, obvykle docela změní názor. Někteří výrobci to upravdu s úpravami přehání a proto se teď některé telefony na krabici chlubí polepkou „google play edition“ která říká, že telefon má čistý rychlý Android tak jak ho google navrhl a v nejnovější verzi … je dobré na to brát při výběru ohled.

před 3653 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek