Mexxyn

Poradí někdo s výběrem iPhonu ?

Ráda bych si pořídila iPhone, ale zatím s ním nemám žádné zkušenosti. Chtěla bych se vejít do částky cca 11 000,– za nový telefon, což znamená, že bych volila řadu 4S. Problém je ale v tom, že je v online obchodech k sehnání pouze 8GB verze telefonu, 16GB nikde nenabízejí a v případě 32GB se už nevejdu do určeného cenového limitu. Nejsem si však jistá, že 8GB je pro takovýto telefon dostačujících. Prosím tedy o radu, pokud někdo máte zkušenost.
Doplňuji:
Díky za radu, to množství videí, písniček atd., které se vejde do 16GB verze mi moc pomohlo.
Co se týče Androidu, tak ten mám teď a rozhodně už ho nechci.

Odpovědi
richter jan

ahoj,
pokud Ti to pomůže, tak posílám přehled jak jsem na tom já se svým Iphone 16GB

340 píšniček
65 krátkých videí – kolem jedné minuty
850 fotek
24 aplikací
a to vše zabírá cca 13,5 GB

Takže Tobě by se do 8 GB reálně vešla cca polovina…
Jestli Ti to stačí nebo ne si musíš zvážit sama… nebo jestli by nestálo
za to pořídit např. v nějakém kvalitním bazaru zachovalou verzi 16 nebo 32 GB.

huxa

Pokud si nevkládáš na mobil videa a písničky, 8GB ti bude bohatě stačit.

anonym

Pokud chceš za stejné peníze více GB pak můžeš koupit nějaký Android telefon … to jsou konkurenční dotykové telefony, dnes jsou už populárnější než iPhone samotný. Zkus třeba http://goo.gl/qjdns6

Razza

Snaž se si koupit co nejvyšší model, teda dapomni na 4 nebo 4s řadu a jsi do 5 nebo 5s. Když projdeš inzeráty, tak i 5S se zárukou se dá kolem 12tisíc koupit, 5 už i za 10tisíc.

anonym

mohu se jen ze zvědavosti zeptat, mimo otázku, jaký android telefon to byl ?

anonym

mnozí výrobci totiž dokáží svými úpravami úplně zničit „uživatelský zážitek“ nebo také tím že do telefonu dají příliš slabý hardware – tím uživateslký zážitek dokonale zabijí, dělají to u těch nejlevnějších telefonů které opravdu není moc dobré kupovat. Jen by mě zajímalo který z těch výrobců tě dokázal takhle odradit 🙂 Totiž obvykle když někomu takovému půjčím na vyzkoušení originální NEXUS s čistým androidem bez jakýchkoliv zbytečných úprav výrobce, obvykle docela změní názor. Někteří výrobci to upravdu s úpravami přehání a proto se teď některé telefony na krabici chlubí polepkou „google play edition“ která říká, že telefon má čistý rychlý Android tak jak ho google navrhl a v nejnovější verzi … je dobré na to brát při výběru ohled.