Raddess

Poradí někdo program, který mi přeloží internetovou stránku? aniž bych musel něco kopirovat? Díky

Nejlepší odpověď
anonym

Umí to prohlížeč Google!Podotý­kám"prohlížeč Chrome" !

Další odpovědi
mosoj

Nainstaluj si lištu Google ( bez ohledu na to jaký prohlížeč používáš). Kdykoliv se ti zobrazí stránky v cizím jazyce objeví se tlačítko přeložit. Klepneš a je to.
Jako jazykový analfabet nedám dopustit.
Který jazyk to bude překládat lze nakonfigurovat.

anonym

A už je tady otázka na tlačítko Přeložit. Na tu jsem se těšil. Žádné toolbary neinstalujte. Na co? Na ‚liště záložek‘, tam kde jsou vidět, vytvořte novou záložku. Nebo uchopte ikonku (třeba této stránky) vedle adresního řádku a přetáhněte na lištu tam, kde se uchytí. Následně u této záložky zvolte Vlastnosti, to se dělá druhým tlačítkem myši a adresu změňte na příkaz uvedený tady

http://pastebin­.com/0Ch5rS1X

Ve formuláři na Odpovědích nelze tento text pro záložku správně uložit.

Název záložky změňte třeba na Přeložit a uložte.

Zdroj: http://pastebin­.com/0Ch5rS1X