poradí někdo?koupila jsem si web kameru,instalo­vala,v nástro­jích sladila kontrast a jiné,jen barevnost není

ať dělám cokoli,nedaří se, ač jsem v nastavení.kamerka je MSI 370i.díky

Odpovědi
led

Asi máte málo svetla, vtedy pomáhajú infračervené LED, obraz je sivý.
Ak pridáte svetlo, na objekt ktorý snímate, kamera prejde z IR módu do farebného