jannina

poradí někdo kde se dá nebo na čem zbohatnout?

pracuji celý život je mi 43roků a rok od roku je to horší,jak je možné Ti kteří nepracují mají stále více a více!
Doplňuji:
Akcie nemám bohatého příbuzného také ne.Tak jak se říká s holím zadkem jsem se narodila a také zemřu!!!!

Nejlepší odpověď
hanulka11

z ničeho nic člověk nezbohatne ..jedině profesním postupem se dostaneš k větším penězům nebo nečekaným dědictvím:D:D
Doplňuji:
nejsi sama ,takových je většina

Další odpovědi
terry

Určitě se něco najde. Ale chce to intezivní přístup a zkoumat doporučení známých.
Já bych možná také něco doporučit. Ale dobré záležitosti jsou věcí důvěry.
Doplňuji:
Ad Ella – pokud znáš ty správné lidi, tak ti poradí.
Mám za to, že je lepší se lidmi, kteří umí vydělávat, stýkat a mluvit co nejvíc. A co nejvíc moudrostí od nich pochytat.
Pokud se budu vídat a poslouchat nezaměstnané a ztroskotance, asi se od nich moc nedozvím. Aspoň ne to, co potřebuji.

Drap

Dát se na politiku, obchodovat z drogama, nebo se zbraněma. Taky nejsou špatná místa právníků , exekutorů, vymahačů dluhů.
Normálním legálním způsobem se ti to nepodaří. Jsem na tom stejně

anonym

Zkus se podívat na dalších 5 otázek na téže téma v odkazu.
Věcný a konkrétní návod uvádí KdoSiOdJinud.
Alibismus, že nejbohatší nic nedělají, je scestný.
Každoročně je vyhodnocována řada nejúspěšnějších podnikatelů a všichni se shodují v tom, že práci věnují veškerý čas a energii, kromě toho mají kvalitní tým lidí a obvykle i dobrý nápad a podnikatelský záměr.
Několik z nich dokonce představuje světovou špičku – např. ultralighty, nejmenší proudový motor pro motorové kluzáky apod.
Ve světě úspěšným fandí a obdivují je, v Čechách jen závidí a pomlouvají.
Ne všichni musejí být zákonitě podvodníky.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­149&q=jak+zbo­hatnout&sa=Vyh­ledat

Michal Kole

jedině na akciích prosperující firmy.

ReHu

Mám tip, ale určitě to nelze řešit zde několika větami.
Všude se žádá osobním pohovorem. Pouhým inzerátem a několika větami či dopisem asi seriozní příjem neseženu.

Ella

také bych takovou radu potřebovala :(

bohužel to je tak, jak říkáte a ti, kterým se zbohatnout podařilo se o to tajemství nepodělí… možná i z toho důvodu, že by většinu z nich zavřeli. I když v týhle zkorumpované republice to není taj jistý… :/

Je mi líto, že neporadím, ale kromě poctivé práce za mizerný plat žádné fígle nemám…

KdoSiOdJinud

Poslechni (nebo v lepším případě přečti) si knihu „Bohatý táta, chudý táta“ od Roberta Kiyosakiho. Nebo v jeho další knize „Cash kvadrant“ rozebírá právě tvou otázku, proč bohatí bohatnou a chudí chudnou…

http://ulozto­.cz/xW1KZQ9/bo­haty-a-chudy-tata-zip

Pokud by tě to zaujalo, rozhodně doporučuji audiokazety (v dnešní době spíš mp3) přednášek Ivo Tomana – úplně nejlepší je se zůčastnit některé z jeho přednášek. Tuším, že bude 20.3.2012 v Brně :)

anonym

Na zkušenostech,vím co píši!