slevin

Poradí někdo, jakou si pořídit inkoustovou tiskárnu v ceně okolo 2ooo,– Kč? Minimálně 5 inkoustů, díky.

Doplňuji:
prosim o typ na nejakou znacku,s vasi vlastni zkusenosti.a v alze bych si nic nekoupil.dik

Nejlepší odpověď
mosoj

Celý život používám jenom značku Canon.
Již jsem zde několikrát psal důvody.

S Canonem se do 2000 Kč vejdeš i s multifunkcí ( má skener) MG 5150. Má ale nové náplně ( CLI 526) jejichž neoriginální ekvivalenty
přijdou na trh až později.

Holou tiskárnu bych doporučoval IP 3600 nebo nějaký typ na náplně typu CLI 521, který je ještě na trhu. Neorig. ekvivalent těchto náplní koupíš za pár kaček ( 60 – 90 Kč i s čipem). Inky typu dye jsou určeny k barevnému tisku a hodí se na fotopapír, ale lze na cokoliv. Naopak ne.

Všechny tyto tiskárny mají pět náplní. čtyři roztokové (dye) C,M,Y,K a jednu černou pigmentovou pro tisk ČB textu.
Tiskárny které mají 6–8 náplní jsou cenově někde jinde.

Pokud by jsi trval na orig. náplních tak si s cenou náplní nevybereš a Canon je má ještě nejlevnější. Je to jako by jsi tiskl vlastní krví. Tisknu fotky a používám jedině neorig.

Další odpovědi
dědapetr

Třeba si můžeš vybrat v obchodě:

Zdroj: http://www.al­za.cz/tiskarny/in­koustove/18842930­.htm

Michal Kole

Někde jsem četl, že pro ty nejlevnější tiskárny jsou zase drahé náplně.

franku

Taky se zároveň podívej kolik stojí náplně.Možná budeš překvapen.Podobný problém taky řeším a ještě jsem se nerozhodl.