Bugatka007

Poradi nekdo,jak zapnout u notebooku zase hacky,carky??Rychla odpoved nutna

pls moc prosim,protoze se to vyplo a ja nwm jak to dat zpatky

Nejlepší odpověď
hanulka11

myslím, že stačí zadat jazyk čeština a budeš to mít

Další odpovědi
Biki

Jenom to restartuj a bude to v pohodě ;)V pátek se mi to taky stalo :D

Bugatka007

A kde to dam??

Deli

Před časem jsem měla stejný problém, zde si přečti návody co s tím, vypnout a zapnout nestačí. A příště tak rychle nezamykej otázku volbou nejlepší odpovědi…

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pomoc-muj-manzel-mi-tu-nejak-prepnul-klavesnici-jak-to-dam-zpatky