vita

Poradi někdo??

Zdravim.Mam Peugeota 306 1,4i XR r.94,kde mam řízeni bez posilovače a i když šlo řizeni doceka lehce a sam se po zatačeni sam vracel lehce volant mi to paslednich 14 dni jde na pravou stranu ztuha a volant musim silou vracet.Co stim???Poradi mi někdo?? Děkuji
Doplňuji:
Dodatek:auto neni po havarce!!

Nejlepší odpověď
anonym

Nejsem odborník,ale mohlo se stát,že jsi před těmi 14 -ti dny narazil pr.kolem do nějaké bariéry a mohlo se zkřivit zavěšení kola.

Další odpovědi
cukrar

pokud autu nerozumíte musíte do servisu. Zkuste vozidlo vyheverovat, podložit aby byla kola ve vzduchu a otočte volantem na místě, nebo zaberte za kolo do stran aby se otočil volant, zřejmě dochází k pomalému zarezivěni, prachovky jsou vadné atd …asi 20 různých závad.
Jsem zapoměl to hlavní, lze točit lehce nebo těžce.