betulililili

Poradi mi tu někdo? diky :)

Jedním z poznávacích znamení lodiček slavného Christina Louboutina je červená podrážka. Víte čím a v jakém roce ji namaloval? Díky :)

Nejlepší odpověď
hanulka11

našla jsem toto
Louboutin vyrábí lodičky s červenou podrážkou od roku 1992, tedy od doby, kdy v Paříži otevřel svůj první butik. Údajně se tak stalo poté, co ho napadlo, že botám chybí energie, a tak podrážku nalakoval červeným lakem na nehty. Rudá podrážka je od roku 2008 v USA registrovanou značkou. V celé návrhářově kariéře vznikly jen dva páry bot, které červenou podrážku neměly.