Staraľová

Poradí mi prosím někdo smrdí mi voda z kohoutka čím to je?

Měnili jsme kuchyň a vodovodní kohoutek se musel posunout.
Inštalatér nám to udělal a na místo kovových trubek dal plastový může to byt tým ,že nám pitná voda smrdí? Když ji mam v pet lahve nebo i z dresu jde smrad za vodou. Děje se to od ty doby co se to měnilo poradí mi někdo něco k tomu? bojím se,že nam může ta voda nějak uškodit :

Nejlepší odpověď
gecco

Dej vodu na rozbor – samotné trubky (pokud instalatér použil správné a neznečištěné) příčinou být nemohou. Podstatné pro nápovědu, o jaký problém se jedná, by mohl být samotný pach (škoda, že nemůžeš trochu „smradu“ k otázce přiložit)…
😉
Můžeš zkusti vodu dostatečně odpustit a tím se pokut o vymytí trubek, ale jinak nezbude, než ten rozbor. Jestliže nevíš, kam se se vzorkem obrátit, zeptej se na nejbližší OHES, mají o laboratořích v místě přehled.
Doplňuji:
Oprava: …Můžeš zkusIT vodu dostatečně odpustit a tím se pokuSIt o vymytí trubek…

Další odpovědi
anonym

Asi máte ve vodovodním potrubí zdechlou myš :DD

Staraľová

Co je to ten OHES?

Staraľová

zdechlou myš? JO?