Tatoolee

Poradíte mi prosím název filmu podle popisu děje níže?

Znam dej filmu, ale nevim nazev a nepamatuji si ani obsazeni ☹
Hlavni roli hraje cernoch. Je americky vojak… nejake vyssi postaveni a jsou v nejake zemi jako je Irak, Iran nebo tak. Jsou v budove, kde sedi nejaky pohlavar a lidi z te zeme na ne zautoci. Takze oni oplati palbu a všechno tam vystrili. Jenze pak z toho nekdo udela to, ze nebyli ozbrojeni a byl to v podstate masakr a on jde pred soud. Ani nevim, jak to dopadlo ☹ snad si nekdo vzpomene

Odpovědi
iceT

Domnívám, že by se mohlo jednat o film Krvavá volba,
 http://www.csfd­.cz/film/3200-krvava-volba/prehled/

shodou okolností projíždím program…

briketka10

Výborný film pouštěla jsem si ho dvakrát
jednou sama a podruhý se ségrou miluje
T.L. Jonese stejně tak, jako já i ty černý
herce ( různých ) jmen 😁