Poradí mi prosím někdo,jak se dostanu z Prahy Letňan k Vinohradskému divadlu?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Pojedeš metrem C z Letňan na I.P.Pavlova
a z I.P.Pavlova tramvají č. 4, 10, 22 jednu zastávku na Náměstí Míru a okolo kostela sv. Ludmily jsi tam

Další odpovědi
Děda Louda

Nejdřív vystuduj konzervatoř, potom DAMU, no a když budeš hodně dobrej, můžeš se dát k divadlu a třeba zrovna na ty Vinohrady.

pusinka50

Já používám tento link, pod hlavičkou Pražská doprava a dej „Vyhledání spojení“. Musíš ale vědět názvy zastávek.

Zdroj: http://www.dpp.cz/

venkovan

Třeba najít si ve vyhlédavači ROPID a jízdní řády. a odkud kam s přestupy.
Hanulko. Co „C“ „Muzeum“ tam přestoupit na „A“ směr Skalka a vystoupit na „Míráku“?