SanJay .

Poradí mi prosím někdo, jak mít vlasy jako pán na obrázku?

Myslím tím, co použít za styling.

Nejlepší odpověď
aliendrone

No, „co použít za styling“… nůžky, zrcadlo, (možná barva/tužidlo, cojávím). Jde-li ti o to, JAK toho dosáhnout, tak doporučuji pánského kadeřníka, ukaž mu obrázek třeba v mobilu a on ti to objasní DOKONALE. Po domácku svépomocí to jistě jde také, ale pokud nejsi profík, či nemáš BOHATÉ zkušenosti, bude ve tvém vlastním zájmu si to nechat předvést od kadeřníka, než pak chodit v čepici, když už začala ta hnusná vedra. ;) :)

Další odpovědi
anonym

Stačí posílat k holiči jen půl hlavy a druhou půlku zhulit a zalít pár cloumáky. Když to pak dáš zase dohromady výsledek by mohl přibližně odpovídat.

nyjono

Pokud máš dostatečnou délku, stačí správný střih a trochu vosku.

ivzez

Pán? Na mne působí dost zženštile…

Vezměte fotku k pánskému kadeřníkovi a poraďta se s ním.
(Ne každý účes sluší každému.)