gnr54

Poradí mi někdo s web camerou?

Dostala jsem web cameru. Chtěla jsem ji nainstalovat a stále mi to píše „error 1327 invalid drive“

Nejlepší odpověď
Johny_r

Jakou kameru, jaký systém, kdy to píše?
U Win7 a většiny běžnějších značek stačí tam kameru prostě připojit a nainstaluje se sama. Pokud ne, tak je třeba nainstalovat ovladač z přiloženého CD nebo ho stáhnout ze stránek výrobce kamery. Po nainstalování připojit kameru a měla by fungovat.
Pokud v té chybové hlášce náhodou není drive, ale driver, znamenalo by to, že používáš nesprávný ovladač. Zkus stáhnout ten správný pro Tvůj typ kamery.

Další odpovědi
MILAN1961

stahnout program FOLDERREDIRECTOR a pomocí něho vše resetnout do normalu