tachytra

Poradí mi někdo, kdo rozumí internetu/počí­tačům?

Nevíte někdo co mám udělat, když se mi z ničeho nic prostě přes počítač nedaří dostat na facebook? (Joo, strašná hrůza, ale jsem přes něj v kontaktu s lidmi, a chodí na ten počítač i jiní lidé, kteř chodí na FB)

Prostě když to zapnu, tak mě to přihlásí, ale nezobrazí se mi žédné příspěvky, chat, ani zprávy atd. Nejde tam na nic kliknout ,je to uplne bílé, jen nahoře je ten modrý FB pruh. Nevíte někdo co s tím? Strašně mě to štve://.. Nebo mi dejte e-mail a já vám pošlu screen, jak to vypadá, fakt nevím co s tím:((
Doplňuji:
Stáhla jsem si NoScript, a dala dočastné povolení. Ale nijak mi to nepomohlo, co s tím? Jak to můžu odinstalovat?

Nejlepší odpověď
Bedy

led: Škoda, že jste se nezmínila o nejbezpečnějším prohlížeči, tedy Internet Exploreru. Podle dlouhodobých testování patří Internet Explorer k těm nejbezpečnějším prohlížečům. Zachytil nejvíce škodlivého kódu a odhalil nejvíce falešných stránek.

K problému. Viděl bych to asi na stažení a spuštění programu RSIT podle tohoto návodu: http://www.vi­ry.cz/aplikace-rsit/
Program vytvoří dva výpisy ve složce Počítač-Místní disk C:\rsit – a to info.txt a log.txt. Oba mi je prosím pošlete na emailovou adresu bedy zavináč outlook tečka cz a mrkneme na to, kde by mohl být problém.

Další odpovědi
led

Zablokovaný javascript.
zjavne pracujete s prehliadačom Mozila Firefox. otvorte si v „nástroje“ „správce doplňků“ a nainštalujte si z databáze doplnkov „získaní doplňků“ program NoScript. Po nainštalovaní reštartujte a po otvorení FB si na lište (hore, alebo dole") kliknite na ikonku modré „S“ a potvrďte „dočasné povolení“. Potom už sa FB otvorí v plnej kráse…
Doplňuji:
Opera v súčasnosti nie je veľmi odolná voči nebezpečiu z internetu…
Chrome a Firefox sú bezpečnejšie (pri dodržaní pravidie bezpečnosti)

badisko

Pokud pouzivas google chrom tak bych se nedivyl…osobne FB nemam ..ale uz jsem to resil …takze nepouzivej chromyho ..ale jinej prohlizec treba SRWare iron http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/proh­lizece_a_rozsi­reni/on-line/srware-iron/ …je to uplne to same co google chrome …no a nova opera no k nemu taky blizko coby do vzhledu …

sapis521

Mě to dělalo taky tak sem skusil jiný prohlížeč a šlo to .
Doporučuji tento prohlížeč (OPERA – http://www.ope­ra.com/cs/com­puter)

anonym

Dej „dočasně povolit celou stránku“, nejen FB, ale i další podpůrné scripty se spustí.

Zdroj: osobní zkušenost

badisko

Stáhla jsem si NoScript, a dala dočastné povolení. Ale nijak mi to nepomohlo, co s tím? Jak to můžu odinstalovat? Proc to delat jednoduse kdyz to jde slozite ze ?… vyzkousela jsi jiny prohlizec ?…

led

Odinštalácia je podobná ako inštelácia, nástroje – správca doplnkov – zakázať/odstrániť, ale tento doplnok má svoj význam, nedávala by som ho preč.

tachytra

Ja ale nemám v počítači jiný prohlížeč, mám jen Mozilla Firefox. A nemůžu tady instalovat další prohlížeče.. Nejde prosím nějak odinstalovat NoScript? Já už fakt nevím co s tím, napište mi prosím někdo na e-mail -gabcadobesova@sez­nam.cz , nevím jestli budu moct tady ještě odpovídat:)

badisko

Chjo nic instalovat nemusite … tak napiklad opera …
stahnete si instalator opera ..zde ke stazeni http://www.ope­ra.com/cs vytvorte si na plose slozku treba Opera a do ni stahnete instalator …po stazeni jej rozbalte napriklad programkem 7Zip ten zase zde http://www.slu­necnice.cz/sw/7-zip/ po rozbaleni do vamy pripravene slozky se vam zobrazi cca 20 souboru celou slozku si presunte do slozky treba >program files <nebo jine treba do dokumentu to je fuk …pote otevrete slozku a v ni bude velke cervene O s popiskem (Opera Internet Brovser ) z teto ikony vytvorte zastupce a presunte na plochu …v tomto pripade se vam bude prohlizec spoustet bez instalace … a jinak by me zajimalo proc nemate jiny prohlizec :D pokud mate OS windows tak musite mit i Internet Explorer ten je soucasti windows …:D