DusanOrlik

Poradí mi někdo jaký Discman (Walkman-CD player) je ten nejlepší?

Zdravím,
Chtěl bych si koupit přenosný CD prehravac (walkman/Disckman) jenze nevim ktery je kvalitni a dostatecne hlasity – az prervava.Narazil jsem pouze na Philips EXP 2546 nebo Sony Walkman Cd player D-ej 001. Vlastni nekdo takovy prehravac?Jak jste spokojeni?Nekdo si stezuje ze se to zasekava a take ze hlasitost je otresna,na minimum.
Dekuji za kazdy vas nazor

Odpovědi
mzm

CD překopírovat na flashdisk/sd/jiné paměťové médium a přehrávat to třeba telefonem. Méně mechaniky, lepší kvalita, delší výdrž baterek, odolnější konstrukce (nic se nehýbe, nic se nemůže ulomit), a v končném důsledku levnější (mechanika je drahá).