loky-2410

Poradí mi někdo dobrý herní notebook do 13 000 ?

Poradí mi někdo dobrý herní notebook do 13 000 ? Díky

Nejlepší odpověď
zelí

Super dotazy toto. „Herní notebook“ tzn notebook na moderní hry ve slušné kvalitě začíná tak na 30 tisících, ale spíš ještě dále. Za 13 v žádném případě solidní herní notebook neseženeš, zatímco desktop za 20 by už mohl být na hry celkem slušný.
Vždy když slyším herní notebook tak se mi otvírá kudla v kapse.

Další odpovědi
arygnoc

>herný notebook< j chiméra, je to iba obchodné označenie pre notebook s lepšou (výkonnejšou a drahšou) grafikou.
teda niečo ako >herný notebook< NEEXISTUJE.

takýto výkonnejší notebook, ktorý zvládne i náročnejšie hry (nie najnáročnejšie), sa začína predávať v cenovej hladine cca okolo 100.000 kč a viac.

poriadne železo na hranie hier tvorí jednaznačne desktop s už najmenej vodným chladením výkonnej grafiky, aj tam sa ale dá cena pekne nakopiť.

zober 13.000, kúp si tablet a lajkuj na fb.
na hranie ti 13.000 nestačí.

😉

Minas

jestli chceš i3 a špatnou amd grafiku, určitě si kup herní notebook ;) Slož si něco a budeš mít 7× větší výkon než v notebook verzi za stejnej peníz ;)

anonym

Je tvoje priorita si kupovat noťas kvůli hrám?
To máš tolik peněž na vyhození jen proto,že chceš zabít čas hraním her?
Jdi raději někam za kemošema a žij!

Ex-pert

Herní notebook je dost relativní pojem, a třeba loky nepotřebuje hrát zaklínače 3 😁 ale bude mu stačit si zahrát CODko.

mrkni na Lenovo IdeaPad Z50–75 – za mě asi nejlepší volba v dané cenové kategorii. Jako osobně bych šel po Intelu, ale do 13 000… je potřeba dělat kompromisy.

Zdroj: http://www.ob­chody24.cz/ntb-lenovo-ideapad-z50-75-amd-7500-4gb-8500gb-156-dvd-r-rw-amd-r7-m260-2gb-bt-cam-dos-bily

briketka10

U nás prší omlouvám se za 3× příspěvek 😁

briketka10

Herními NTB jsou prvotřídní MSI :
https://www.al­za.cz/msi-ge70-2qe-813cz-apache-pro-d2414702.htm

briketka10

Herními NTB jsou prvotřídní MSI :
https://www.al­za.cz/msi-ge70-2qe-813cz-apache-pro-d2414702.htm

briketka10

Herními NTB jsou prvotřídní MSI :
https://www.al­za.cz/msi-ge70-2qe-813cz-apache-pro-d2414702.htm