Jančaa

Poradí mi někdo ?

Může mi někdo poradit, nedá mi to a chtěla bych jednomu řidiči, který u nás jezdil autobusem poděkovat, ale neznám jeho jméno, jen na lístku je číslo řidiče.Ráda bych mu poděkovala osobně a ne jen formálně přes zaměstnavatele.Můžu podle toho čísla o něm zjistit více informací a kde ? Předem dekuji za každou odpověď.

Nejlepší odpověď
mj81

Odpovědi, které sem uvedly obě dámy, jsou místy docela dost naivní. Pochybuju, že by někdo jen tak prozrazoval jména svých zaměstnanců úplně cizímu člověku. (Jak by ye Vám líbilo, kdyby to dělal váš zaměstnavatel?)

To už se spíš zkuste zamyslet, jestli u té firmy nemáte nějakého známého, který by Vám mohl pomoct, můžete zkusit i nějakého kolegu, řidiči se mezi sebou obvykle znají. Možná bych v tomhle směru mohl pomoct i já přes své známé, více máte v mailu.

Další odpovědi
panenka

zkuste si například zavolat na tu autobusovou dopravu a zeptat který řidič v ten den jel na tu vaši stranu.myslím si že by vám tam pomoci v tomto měli.dá se to zjistit i podle toho čísla.zkuste ho tam nahlásit a věřím že vám tam poradí

afro.minerva

Zkuste se zeptat jiného řidiče autobusu, jestli onoho nezná osobně. Určitě se znají, pokud si střídají trasy. A nebo zkuste zavolat na centrálu. Pokud mu chcete osobně poděkovat, tak vám určitě poví, jak se jmenuje, nebo kdy má opět cestu k vám.

Nuk nuk

Samozřejmě, že teoreticky by bylo možné jméno podle tohoto čísla zjistit. Nicméně je tomu tak, jak píše kolega mj81, zaměstnavatel Vám správně žádné konkrétní údaje včetně řidičova jména ani prozradit nesmí.
Buď se tedy budete muset pídit přes známé, nebo se, bohužel, spokojit s tou formánější a méně jistou cestou poděkování.

petra.zajico

popravdě, mám stejný problém. Na lístku je uvedeno pouze číslo řidiče. Proto jsem se rozhodla kontaktovat centrálu a bylo mi řečeno, že žádné z osobních údajů nesdělují a že pokud chci podat stížnost, nebo naopak poděkování, tak to mám řešit přes ně.