vagonik

Máte někdo zkušenosti se službou „poradce při nákupu ojetiny“ (s někým v Praze)?

Poradce při výběru ojetiny Praha

Zdravím,

budu si kupovat první auto na vyježdění a nechci žádné autobazary. Normálně přes inzerát. Máte někdo zkušenosti se službou „Poradce při nákupu ojetiny“ (s někým v Praze)?

Děkuji moc za Vaše názory.

Odpovědi
nyjono

Myslíš, že přes inzerát bude auto v lepším stavu?
Záleží na autobazaru.
Mám auto ne přes inzerát, ale na doporučení z autoservisu. Není to snad ani autobazar, auta má u domu na dvoře a nikde žádná nápis autobazar ani reklama.
A … naprostá spokojenost.
Poradců nabízející tuto službu je mnoho. Moc důvěry to ve mně nevzbuzuje. Prostě si jen chtějí vydělat a našli dírku v trhu.