krkov6378

pořad unavenej, jak se toho zbavit?

Chodim na střední školu do 2. ročníku, pokaždé, když přijdu ze školy domu tak spim celej den i celou noc , takhle to mam skoro každej den. Ven moc nechodim spíše jsem jen na počítači. Poraďte mi jak se zbavit ty unavy? nemužu mit spací syndrom nebo jak se tomu říká?
Doplňuji:
EDIT: Jen chci dodat, že jim strašně nezdravý jídla :D třeba mekáč, kfc, bagety atd.. semtam si dam i třeba jablko a nějaky ovoce , prostě sním snad vše :D

Nejlepší odpověď
marci1

Chce to zdravou životosprávu. Jíst zeleninu, ovoce, libová masa, omezit těžká, tučná a smažená jídla, pít více vody a v Tvém případě pobývat na čerstvém vzduchu, sportovat a omezit počítač. 🙂

Další odpovědi
anonym

http://www.stre­am.cz/nejnovej­si/restart-zivota/10002419-potraviny-po-kterych-budete-mit-depku

petra15

No vidís, to uz je první príznak toho, co u toho pocítace delás…a za chvíli z toho budes mít jeste kdovíco. Co kdybys se sel taky podívat trochu do prírody , a zaplavat si, nejlépe denne…a ten pocítac hodit do popelnice, Samba práve jeden hledá, nejde jí písmenko…:-)xD

cochee

Čéče zkus zajít k doktorce, nebo jestli znáš nějakého diabetika, ať ti udělá test na cukr glukometrem.

petra15

Sambo
skvelý odkaz:-)xD