Pájo

Pořád nevím, jestli to má cenu nebo ne…Jakou jistotu člověk má, že se to k těm lidem dostane?!

http://www.sku­tecnydarek.cz/#ut­m_source=CSFD_pod­pora&utm_medi­um=banner&utm_cam­paign=SD_csfd

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

ja sem kdysi slysel, ze z castky poslane humanitarni organizace se vetsi dil spotreboval na jeji provozni naklady – mzdy, reklamy, organizace, a teprv mensi dil se dostal tam, kam byl puvodne urceny… ale tezko rict, zda to plati vsude

Další odpovědi
anonym

Nesmite nad tim tolik premyslet. Pokud chcete obdarovat .. , tak pak : Dej se vule bozi. 🙂
Proste nektere organizace to berou doslova .. " chtit pomoci " , ale nektere se chteji " nazrat " hlavne samy.
Tezko zde posoudime. -iv-

kapka

Člověk v tísni je věrohodná organizace, takže bych tomu věřila.